Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Naša spoločnosť

Realitnú kanceláriu  Vám predstavujeme ako profesionálnu, spoľahlivú a serióznu spoločnosť, ktorá sa na trhu nehnuteľností pohybuje už od roku 1991. Dlhoročná stabilita, profesionálny tím, kvalitné služby v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami a výnimočná ponuka nehnuteľností – to sú hlavné atribúty jednej z najvýznamnejších realitných spoločností v Slovenskej republike. Našou víziou sa stáva vízia nášho klienta, ktorú sa snažíme prostredníctvom našich skúseností naplniť. Hlavným krédom spoločnosti BYTOČ je byť svojim klientom profesionálnym partnerom pri riešení všetkých druhov realitných transakcií.

S dôverou sa na nás môžete obrátiť, ak hľadáte vhodné nehnuteľnosti na kúpu či prenájom, alebo ak takéto nehnuteľnosti ponúkate. Sledujeme a vyhodnocujeme dianie v oblasti realít a oceňovania, ako aj vývoj cien, aby sme mohli poskytnúť komplexné služby. Našim klientom minimalizujeme riziká, ktoré so sebou prináša obchodovanie s nehnuteľnosťami. Kúpa novej nehnuteľnosti je vždy veľká investícia, proces náročný finančne i časovo. Realitná kancelária je tu preto, aby sa pre Vás stala sprievodcom pri kúpe, alebo predaji nehnuteľnosti, či už za účelom bývania alebo investície.

Profesionáli, ktorí pracujú v našej spoločnosti majú dlhoročné skúsenosti na realitnom trhu. Pri svojej práci sa predovšetkým usilujú orientovať na potreby klienta. Ich úspech spočíva v individuálnom prístupe k obom zúčastneným stranám v procese predaja alebo prenájmu nehnuteľností. Môžete sa na nich spoľahnúť, že Vám budú poskytnuté kvalitné služby založené na individuálnom prístupe ku klientovi. Každý klient má svojho vlastného makléra, ktorý sa o neho stará po celú dobu realizácie realitného obchodu.

Silné zázemie spoločnosti vychádzajúcej z dlhoročných skúseností a dobrá znalosť realitného trhu umožňujú našim realitným odborníkom kvalitne Vám poradiť vo všetkých transakciách a manažmente na trhu s nehnuteľnosťami – od akvizícií a predaja pozemkov až po projekty rekonštrukcií budov, od individuálneho bývania až po komerčné nehnuteľnosti a developerské rezidenčné projekty.


Vo svojej činnosti sa sústreďujeme na služby spojené s predajom, prenájmom a kúpou všetkých druhov nehnuteľností. Naše služby využívajú nielen fyzické osoby, ale aj celá rada renomovaných spoločností, s ktorými sme spolupracovali a spolupracujeme na rôznych projektoch. 

Naše činnosti predstavujú služby v oblasti predaja, prenájmu a kúpy:

  • bytových priestorov 
  • rodinných domov 
  • administratívnych priestorov 
  • obchodných a skladových priestorov 
  • pozemkov 
  • chát, garáží a iných objektov 


Pri poskytovaní služieb realizujeme nielen samotnú činnosť prenájmu alebo predaja, poskytujeme aj priamo nadväzujúce služby (poradenstvo, právne ošetrenie prípadu, poradenstvo v oblasti dane z prevodu...). Dovoľujeme si upozorniť na vlastnú advokátsku kanceláriu, ktorá je zárukou bezpečnosti akéhokoľvek prevodu vlastníctva, nájmu, prípravy zmlúv a iných úkonov. Sprostredkovateľská činnosť realitnej kancelárie je poistená poisťovňou.


O profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj fakt, že sme licencovanou realitnou kanceláriou Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) a jedným zo zakladajúcich členov NARKS, čo je v súčasnosti najvyššie profesijné združenie realitných subjektov a zaručuje profesionálny a etický prístup ku klientom. NARKS je združenie fyzických a právnických osôb podnikajúcich v oblasti nehnuteľností a obchodovania s nimi. Je nositeľom cieľov, ideí a platforiem etického kódexu a riadi sa platnými stanovami.
Majiteľ realitnej kancelárie JUDr. Ľubomír Kardoš zastával funkciu prezidenta Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska od roku 2004 až do roku 2013. Jeho pôsobenie v tejto funkcii je vysokou garanciou serióznosti, profesionality, znalosti realitného trhu a zároveň zodpovednosti v obchodovaní s nehnuteľnosťami, čo sa odzrkadluje aj v realitnej kancelárii BYTOČ.

 

Naše komplexné poskytované služby a referenčné projekty našich činností si môžete pozrieť na stránke Referencie.