Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Aquapark Grado

Aquapark sa nachádza priamo na hlavnej pláži, obklopený zeleňou a je skutočným zdrojom pohody, ideálnou oázou stráviť deň plný zábavy a bez starostí.
 

 

V parku je veľký bazén s morskou vodou a dĺžkou 85 metrov. Nechýbajú tu hydromasážne jednotky, vodopád trysky a podvodné lavičky, vzduchová bublina, masáže, protiprúd, a pre odvážnejších aj odrazové mostíky a vodné kĺzačky.

Taktiež si môžete dopriať pohyb pod vedením skúsených cvičiteľov, ktorí pre Vás každý deň pripravujú nové zostavy. Čaká Vás tu gymnastika, aerobik, step, aquagym a skupinové tance.
 

 

V areáli parku je zriadené detské ihrisko a plne vybavená materská izba pre mamičky a dojčatá.

Pre dospelých – si užijete terasu s panoramatickým výhľadom, vírivú vaňu, internetový kútik a pre našich náročnejších hostí – novo vybudovaný priestor s altánkom a elegantným nábytkom, vrátane nových plážových dáždnikov a pohodlných plážových lôžok. Termálny aquapark má tri bary. Jeden z nich je s barovými stoličkami priamo v bazéne, kde si hostia môžu vychutnať osviežujúci chladný nápoj.

Ostrov Grado má len cca 9000 obyvateľov, teda mimo sezóny je to pokojná oáza, kde si môžete oddýchnuť od rušného a uponáhľaného života. V lete sa zas mení na dovolenkový raj so všetkými vymoženosťami príjemných letovísk.

Návštevníci už na prvý pohľad zistia, že tu splýva história s morom a plážami a spolu citlivo kráčajú ruka v ruke privítať návštevníkov. Koncom júna je more už veľmi príjemne teplé.
 

 

Od najexkluzívnejšej oblasti až po športovú oblasť, od oblasti pre matky s deťmi, až po voľnú plochu, každý sektor ponúka klientovi špeciálne služby. Čaká Vás tu niekoľko reštaurácií, barov, kaviarní a obchodíkov.

Takmer 3 kilometre dlhá, hlavná pláž mesta Grado (Spiaggia principale) je orientovaná na juh, takže celý deň je zaliata slnkom.

V roku 2018 zaviala nad plážami v Grade „Modrá vlajka“.  Je to v poradí 30-krát a tým sa zapísala ako „národný rekord“ v Taliansku.
Program “Modrá vlajka”, Medzinárodná environmentálna značka pre certifikáciu environmentálnej kvality pobrežných stredísk sa etabloval a je v súčasnosti uznávaný po celom svete, a to jednak pre turistov, ako aj pre tour operátorov, ako platná environmentálna značka pre trvalo udržateľný cestovný ruch v lokalite morská a jazerná turistika.

Použité fotografie: Mario Trieste cc by nd, Archivio Turismo FVG, Gianluca Baronchelli POR FESR 2007-2013, Fabio Parenzan/Turismo FVG, pagati cc by nc nd, matism cc by nc nd, w0f cc by nc nd

Pozrite si našu ponuku nehnuteľností na ostrove Grado v Taliansku